O nás

Přední konzultační společnost v oblasti informačního managementu, poskytující kompletní řešení pro správu informací.

Společnost Extelligence byla založena v Praze v České republice v roce 2011 s cílem poskytnout kompletní řešení pro správu informací na míru. Od malé poradenské agentury specializující se na jednu oblast se společnost rozrostla, a úspěšně vybudovala a vyvinula rozsáhlé portfolio specializací a služeb v různých průmyslových odvětvích s využitím široké škály technologií. Zaměřujeme se především na odvětví pohostinství, logistiky, telekomunikací, financí, životního stylu a zdravotnictví, poskytujeme komplexní služby v oblasti správy informací v oblasti systémové architektury, zabezpečení, cloudových služeb a správy programů.

Dnes je Extelligence v Evropě uznávanou poradenskou společností v oblasti správy informací s kancelářemi v Praze, Londýně a Bukurešti. Náš dynamický mladý tým působí v celém regionu a nadále se dynamicky rozšiřuje. Neustále investujeme do inovací a odborných znalostí, abychom zajistili, že budeme podávat výkony na nejvyšší úrovni, a to díky začlenění nejnovějších technologií a metodik na trhu IT.

Vedení společnosti

Khalid Pervez

Zakladatel, CEO

Khalid má více než 30 let zkušeností v IT sektoru, pracoval na všech úrovních řízení a získal zkušenosti jak ve velkých korporacích, tak v malých konzultačních firmách. Jako zakladatel společnosti Extelligence již od roku 2011 Khalid stále úspěšně řídí společnost, aby zajistil, že našim klientům jsou poskytovány špičkové služby v oboru. Během posledních 10 let společnost Extelligence stabilně roste, stejně tak dostáváme naší pověsti poskytovatele služeb, které naplňují představy našich klientů.

Ovidiu Popa

IT Director

Ovidiu je součástí společnosti Extelligence od jejího samého počátku, byl jedním z prvních najatých konzultantů. Osvědčil se jako zkušený technický specialista a rozšířil své odborné znalosti pro vedení společnosti, kde přináší hodnotu ve všech technických tématech. Ovidiu má zkušenosti z oblasti programování, vývoje produktů a informačního managementu.

Elena Dobrina

HR Director

Elena pracuje pro společnost Extelligence od roku 2018. Má vzdělání v oblasti lidských vztahů, začínala jako manažerka zdrojů a v následujících čtyřech letech pomohla společnosti zdvojnásobit svou velikost. V roli ředitelky lidských zdrojů Extelligence dohlíží na najímání zaměstnanců a vztahy se zaměstnanci všech oddělení společnosti a zajišťuje, aby se řízení vztahů zakládalo na standardech společnosti.

Antonio Cesar Jr.

Cybersecurity Services Director

Zkušený profesionál s více než 15 lety v IT se specializací na kybernetickou bezpečnost. Své pracovní zkušenosti mohl uplatnit již ve více než 10 různých společnostech, kde poskytoval IT security, poradenství a analýzy bankám, vojenským organizacím, donucovacím orgánům a zpravodajským agenturám. Vystudoval Katolickou univerzitu v Brasílii v oboru Analýza a Vývoj Systémů se specializací na počítačovou forenzní analyzu. Je vášnivým vývojářem, který rád dělí svůj volný čas mezi rodinu a studium leteckého systémového inženýrství.

Zdeněk Navracký

Business Development Director

Zdeněk se přidal k týmu Extelligence po více než 20 letech práce pro technologické a telekomunikační společnosti v oblasti sales, marketingu a business developmentu na mezinárodní úrovni. Zkušenosti sbíral jak v korporacích, tak i ve vedení specializovaných firem a start-upů s globálním přesahem. Vysokoškolské vzdělání získal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Jak šel čas s Extelligence

Naše grilovací párty jsou prostě pověstné !

Alespoň jednou ročně v létě se snažíme setkat osobně a uspořádat grilování a další akce.

Připravujeme česká, pákistánská, rumunská, ruská, řecká a jídla jiných kuchyní a dělíme se o to, co z našich kuchyní každý z nás známe nejlépe. Na výběr jídel si ještě nikdo nestěžoval!

 

Slušně jsme se rozrostli do velikosti středně velké společnosti a zároveň si zachováváme pocit blízkosti. Mnoho našich akcí je otevřeno rodinám, vzájemně se setkáváme s blízkými a lépe se tak poznáváme.

To nám pomáhá zůstat jednotní, komunikovat a vytvářet mosty mezi lidmi.

 

Uskutečnili jsme spolu mnoho sportovních aktivit, scházeli jsme se na kolech po Praze, jezdili nahoru dolů po řece a užívali si pražské vyhlídkové trasy.