Cloud Computing

Cloud Computing

Cloud computing je poskytování výpočetního výkonu, databázových úložišť, aplikací a dalších IT zdrojů na vyžádání prostřednictvím platformy cloudových služeb přes internet za dohodnutou cenu.

Cloud computing poskytuje jednoduchý způsob přístupu k serverům, úložištím, databázím a širokému souboru aplikačních služeb prostřednictvím internetu. Platforma cloudových služeb, jako je například Amazon Web Services (AWS), vlastní a spravuje síťově propojený hardware potřebný pro tyto aplikační služby, zatímco vy zajišťujete a používáte to, co potřebujete, prostřednictvím webové aplikace.

Snadné použití

AWS je navržen tak, aby umožnil poskytovatelům aplikací, ISV a prodejcům rychle a bezpečně hostovat aplikace - ať už stávající aplikace, nebo nové aplikace založené na SaaS. K přístupu k platformě AWS pro hostování aplikací můžete použít konzolu pro správu AWS nebo dobře zdokumentované rozhraní API webových služeb.

Flexibilita

AWS vám umožňuje vybrat si operační systém, programovací jazyk, platformu webových aplikací, databázi a další služby, které potřebujete. S AWS získáte virtuální prostředí, které vám umožní nahrát software a služby, které vaše aplikace vyžaduje. To usnadňuje proces migrace stávajících aplikací a zároveň zachovává možnosti budování nových řešení.

Cenová efektivnost

Platíte pouze za výpočetní výkon, úložiště a další zdroje, které využíváte, bez dlouhodobých smluv nebo předběžných závazků. Další informace o porovnání nákladů na jiné alternativy hostingu s AWS naleznete v Ekonomickém centru AWS.

Spolehlivost

S AWS využíváte škálovatelnou, spolehlivou a bezpečnou globální výpočetní infrastrukturu, virtuální páteř mnohamiliardového online podnikání společnosti Amazon.com, která se zdokonaluje již více než deset let.

Škálovatelnost a vysoký výkon

Pomocí nástrojů AWS, automatického škálování a pružného vyrovnávání zátěže může vaše aplikace škálovat podle okamžité poptávky. Díky obrovské infrastruktuře Amazonu máte přístup k výpočetním a úložným zdrojům, kdykoli je potřebujete.

Bezpečnost

AWS využívá komplexní přístup k zabezpečení a zabezpečení své infrastruktury, včetně fyzických, provozních a softwarových opatření. Další informace naleznete v Centru zabezpečení AWS..
Vzhledem k našemu zázemí v oblasti správy dat máme skvělé předpoklady k tomu, abychom odborně zabezpečili vaše řešení založené na cloudu typu AWS. Tato služba dokonale vyhovuje také, pokud jde o správu dat a analýzu prostřednictvím nástrojů Business Intelligence, které AWS poskytuje.